Rok szkolny 2011/2012

18 czerwca  na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się "II POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO" .            Naszą szkołę reprezentowała grupa ośmiu zawodników: Ola Basoń, Ewelina Cebo, Angelika Jamrozowicz, Kamil Babiuch, Daniel Jachymiak, Tomasz Gola, Grzegorz Mirek, Łukasz Kania. Trzech spośród nich zdobyło wysokie miejsca:

Grzegorz Mirek - II miejsce,

Łukasz Kania - III miejsce,

Angelika Jamrozowicz - IV miejsce.

W dniu 2 kwietnia 2012 r. w Dąbrowie Górniczej miał miejsce finał ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt.:" Błogosławiony Jan Paweł II". Na konkurs nadesłano ponad 500 prac. Prace dwóch uczniów naszej szkoły Patryka Piputy i Magdaleny Ogonek wykonane pod kierunkiem Pani Krystyny Grabowskiej zostały wyróżnione przez jury. Zapraszamy do fotogalerii do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Wczasie rekolekcji wielkopostnych uczniowie naszej szkoły wykonywali kartki na konkurs pt.: " Wielkanocna kartka świąteczna".     28 marca 2012 w Dąbrowie Górniczej w Zespole Szkół Secjalnych nr 6 odbył się wernisaż  nagrodzonych prac, połączony z rozdaniem nagród. Oto nagrodzeni uczniowie z naszej szkoły:

I miejsce - Natalia Cebo

II miejsce - Kamila Kozieł

III miejsce - Grzegorz Maj

wyróżnienie - Roman Kapuściński

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie fotograficznym organizowanym przez szkołę z Zawiercia i odnieśli sukces :

Grzegorz Maj - I miejsce

Agnieszka Rotarska - II miejsce

Marcin Chwast - III miejsce

Sukcesem zakończył się udział w konkursie recytatorskim poezji ks. Jana Twardowskiego organizowanym przez szkołę w Dąbrowie Górniczej.

W kategorii uczniowie szkół podstawowych:

Andrzej Piłka - I miejsce

Zbigniew Piłka - II miejsce

W kategorii uczniowie starsi:

Edyta Korbiel - II miejsce

Szymon Mirek, Anna Tomsia, Damian Zieliński - wyróżnienia