Rok szkolny 2012/2013

Dnia 15 maja 2013 roku reprezentanci naszej szkoły tj. Joanna Cebo oraz Roman Kapuściński z kl. III gimnazjum wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym pod hasłem „Corrida na polskim czyli walczymy z bykami” zorganizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych Nr 6 w Dąbrowie Górniczej.Nasi zawodnicy spisali się znakomicie. Zmagając się z dyktandem pełnym pułapek oraz naprawdę trudnymi zadaniami, wykazali znajomość podstawowych zasad polskiej ortografii, bystrość umysłu i umiejętność pracy w zespole. W efekcie zdobyli dla nas zaszczytne III MIEJSCE w tym konkursie. Były gratulacje, dyplomy, a także nagrody. Cieszymy się, że udało im się osiągnąć tak świetny wynik. GRATULUJEMY!

7 maj 2013 roku nasi uczniowie z Zasadniczej Szkoły Zawodowej wzięli udział w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM POEZJI ks. JANA TWARDOWSKIEGO "Trzeba iść dalej, czyli dalszy spacer biedronki", który odbył się w Zespole Szkół Specjalnych nr 6 w Dąbrowie Górniczej.
Uczennica Anna F. zajęła III miejsce.

Kolejny sukces uczennicy naszej szkoły. Angelika Jamrozowicz wywalczyła III miejsce w VII Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Tenisie Stołowym w Chrzanowie.Miejsca poza podium wywalczyli Ewelina Cebo - IV, Łukasz Kania - VI.

14 grudnia w naszej szkole została roztrzygnięta X edycja Konkursu Religijnego pt. "Mój Anioł Stróż". I miejsce zajął uczeń klasy trzeciej szkoły podstawowej, Andrzej Piłka. Gratulujemy.

Uczeń klasy VI- Michał Brodziński zajął I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt."Uczenie się - lubię to!". Pani Sylwia Grossmann - która przygotowała ucznia do udziału w konkursie - otrzymała statuetkę "Ambasadora uczenia się przez całe życie". Nagrodą dla szkoły była promocja naszej placówki na portalu onet.pl.

W dniu 25.10.1012 uczniowie naszej szkoły brali udział w VIII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II "Świat Wiary", organizowanym przez Specjalny Ośrodek Wychowawczy dla Dzieci Słabo Widzących i Niewidomych w Dąbrowie Górniczej. Uczeń Damian Z. przygotowany przez księdza katechetę Krystiana Lubińskiego, zajął I miejsce w kategorii Szkół Zawodowych. Gratulujemy.