A.Turlej- II miejsce ( opiekun K. Grabowska)

T.Kloska- III miejsce (opiekun S. Grossmann)

P.Maj- III miejsce (opiekun S. Grossmann)

Wyróżnieni:    K.Kołodziej, M.Mirek, D.Jachymiak ( opiekun S. Grossmann)

Wszystkim młodym artystom i ich opiekunom

składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOJEWÓDZKIE ZAWODY W RADIOPELENGACJI

Dnia 9.05.2014r w Bukownie - Leśny Dwór odbyły się V Wojewódzkie zawody w Radiopelengacji.  Z naszej szkoły wzięło udział 7 zawodników w przedziale wiekowym od 13-20 lat.

W klasyfikacji zespołowej Nasza szkoła zdobyła  II miejsce oraz w klasyfikacji indywidualnej  I miejsce zajął Michał Mirek.

W wolnej chwili każdy zawodnik  mógł zobaczyć kolekcję broni palnej oraz oporządzenie żołnierskie.           Po trudnej rywalizacji na wszystkich uczestników czekała grochówka wojskowa.

Na zakończenie zmagań sportowych, zawodnicy otrzymali puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wszystkim dziękujemy za udział !!!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

MISTRZOSTWA ŚLĄSKA I ZAGŁĘBIA W DART

Dnia 28.04.2014r wybrani uczniowie z naszej szkoły wzięli udział  w  XV Mistrzostwach Śląska           i Zagłębia w Dart,  które miały miejsce w Dąbrowie Górniczej.

Ten dzień,  okazał się dla nas dniem szczęśliwym, ponieważ nasi wychowankowie zdobyli miejsca na podium. W kategorii chłopców I miejsce zajął Daniel Jachymiak oraz III miejsce zdobył Wiktor Jamrozowicz.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

„KARTKA WIELKANOCNA”

dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

W Zespole Szkół Specjalnych nr 6 w Dąbrowie Górniczej odbył się konkurs plastyczny na „Kartkę Wielkanocną” Z naszej szkoły kartki wykonało 13 uczniów pod kierunkiem nauczycieli: Krystyny Grabowskiej, Iwony Zajączkowskiej, Bogusławy Cupiał i Haliny Machury.

Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 2.04. 2014 r. Najpierw uczniowie z Dąbrowy Górniczej przedstawili inscenizację wydarzeń Wielkiego Tygodnia, a potem ogłoszono wyniki i rozdano nagrody.

Z naszej szkoły wyróżnieni zostali: Patryk Piputa i Kamil Osuch; III miejsce zajęła Julia Biernacka a II miejsce Agnieszka Rotarska.

Komisja konkursowa przyznała po raz pierwszy GRAND PRIX, które zdobył Paweł Skoczeń.

Jesteśmy dumni z tego powodu i cieszymy się razem z Pawłem.

Wszystkie kartki nadesłane na konkurs trafią na aukcję, a uzyskane środki zostaną przeznaczone na cel charytatywny.

ROZDANIE NAGRÓD W STAROSTWIE POWIATOWYM

W OLKUSZU

Dnia 28.03.2014r  w Starostwie Powiatowym w Olkuszu odbyło się uroczyste rozdanie nagród za udział w Wojewódźkim Konkursie Plastycznym.  I miejsce zdobył Michał Brodziński, który był autorem pracy pod hasłem " Uczę się, lubię to".

Również w tym samym dniu nagrodę odebrała uczennica Angelika Jamrozowicz za osiągnięcia sportowe , która zajęła III miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego  w tenisie stołowym.

Gratulujemy !!!

SPARTAKIADA SPORTOWA

25.11.2013r odbyła się XIII Spartakiada Sportowa dla dzieci i młodzieży upośledzonej                            w stopniu umiarkowanym i znacznym w Dąbrowie Górniczej.

Na 10 szkół, które brały udział w spartakiadzie z rejonu Śląska i Zagłębia  Nasza Szkoła zajęła III miejsce drużynowo, III miejsce w rzutach do kosza i III miejsce w wyścigach sztafetowych.

Dziękujemy wszystkim za udział. Serdecznie gratulujemy.